Список таємних Санта SMART KIDS

Вчитель Школа Клас Розповідь про клас Фото класу
Коршикова Інна Анатоліївна Комунальний заклад (Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 Лисичанської міської ради Луганської області) 2-А 2-А клас - талановиті, веселі, розумні, креативні, непосидючі діти. Шукаємо для спілкування і дружби ровесників-однодумців-розумників.
Бенчак Ярослава Йосипівна Тересвянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тересвянської селищної ради Тячівського району Закарпатської області 1-Б Ми чудовий перший клас
Двадцять шестеро у нас
Дівчаток 14
Хлопчиків 12
Ми веселі,креативні
100%позитивні
Всі завдання виконуєм сумлінно
Щоб усе у нас було відмінно
Вправні на уроках,вміємо дружити
Рідну Україну віддано любити
Павлюк Аліса Георгіївна Івано-Франківська загальноосвітня школа І ступеня №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області 3-В В розумній школі Франкового міста
Діти-розумники в школу ідуть,
Кожен урок - наче мить урочиста,
Легко в життя вчителі їх ведуть.
Щирі й завзяті, впевнені, сильні
Вчаться та мріють разом і щодня,
Кроки розумників вже семимильні,
Вміють вони здобувати знання.
Книги читають, з комп'ютером дружать,
Все їм під силу і до снаги,
Швидко рахують, ділять і множать,
Сміхом наповнюють світ навкруги.
У 26 школі ці учні
Разом із вчителем - справжня сім'я,
Дружня родина, таки нерозлучні,
Третій це В! Горде ім'я!
Слобожанінова Людмила Василівна Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Чернівецької міської ради 3-A Ми разом уже вчимося третій рік. За навчальні роки дуже змінились , виросли . Коли в нашому житті появились "Розумники" ми ще більше стали талановитими та творчими . А тепер радіємо , що зможемо бути таємними Сантами для своїх однодумців, приготувати цікавий сюрприз і подружитись.
Розумники - це супер !!!
Розумники - це клас !!!
І таємничий Санта ,
Подружить більше нас!!!
Манолі Каріна Іванівна Балабинський навчально-виховний комплекс (школа І-Ш ступенів - гімназія (Престиж) Запорізького району Запорізької області 1 В Ми - першокласники! Цього року ми вперше потрапили до школи. Початок навчального року був дуже веселий і цікавий, адже ми знайшли багато нових друзів. Зараз і Вас з ними познайомимо! Нас навчається 20, з них 11 дівчаток і 8 хлопчиків. У нашому класі ви зустрінете 3Єви, 3 Богдана, , 2 Каміли, 2 Анастасії, Роман, Семен, Ксенія, Вероніка, Назар , Дмитро, Тимур, Софія, Ліза, Владислав. Всі ми талановиті та маємо багато захоплень. Хлопці займаються різними видами боротьби, а дівчата - малюванням, танцями та акторською майстерністю. Ми дружні та добрі, як і наша вчителька!
Скубій Любов Сергіївна Кибинська ЗОШ І-ІІІ ступенів 1 Шустрики, живчики, непосиди, творчі і все це мої маленькі першокласнички-розумнички!!!
Живага Олена Георгіївна Опорний навчальний заклад (Половинкинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області) 1 клас Добрий день, всім, добрий час!
Вас вітає 1 клас!
Допитливі, кмітливі, веселі та рухливі,
Чудові, симпатичні, дружні й артистичні.
Ми дуже любимо займатися з Lego,
складати "танграм",
У вправах з конструкторгом магнітним
немає рівних нам!
В нашому класі 18 хлопчиків і 8 дівчаток.
Чекаємо на нові знайомства, сподіваємось, що станемо друзями.
Лісова Юлія Юріївна ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5" Попаснянської районної ради Луганської області 3-Б Є в п,ятій школі клас,
3-Б – це просто клас!
Всі веселі і завзяті,
Вміють гарно танцювати
Вірші пишуть, вчать уроки
Не бояться ніякої роботи.
Та не тільки математику вивчають,
А ще й у футбол грають.
В нашім класі всі слухняні
І розумні, і старанні.
Негаразди не для нас –
Переборимо їх враз.
Ми веселі, креативні,
Сто відсотків позитивні,
Витривалі і спортивні,
А до того ж ми активні!
Багінська Юлія Павлівна Лишнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Макарівського району Київської області 4 клас Стали, мов, рідні ми в школі,
Дружні усі, роботящі
Кожен сказати готовий:
"Клас мій найкращий з найкращих!"
Наш клас - це маленька сім'я, у якої  радощі і невдачі - навпіл. Це колектив шукачів, який прагне до всього нового, прогресивного. Це уроки й свята, олімпіади й конкурси, вечори й екскурсії, спортивні змагання та мандрівки.
Мучак Валентина Володимирівна Навчально - виховний комплекс (Нововолинська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів №1 - колегіум Нововолинської міської ради Волинської області) 2-А клас У нашому дружному класі 35 -
Р - розумних
О - обдарованих
З - завзятих
У - унікальних
М - мудрих
Н - наполегливих
И - ймовірних
К - креативних
І - ідейно-творчих
В - вихованців!
Петух Тетяна Валентинівна Школа І-ІІІ ступенів №163 ім. М. Кирпоноса Шевченківського району м. Києва 2-Б Цікаві, енергійні та дружні другокласники. Багато завдань не буває, коли використовуєш  освітню програму "Розумники". Для нас це захоплююча історія совеняток, яка розпочалася у 2017 році.  Ми любимо гратися, розважатися, шукати, пізнавати та створювати щось нове. Математика - це найулюбленіший предмет, який з кожним днем відкривається для нас із надзвичайною цікавістю.
Лаба Орися Ярославівна Давидівський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка 2-Б У моєму класі 26 маленьких бешкетників: 14 дівчаток і 12 хлопчиків. Хоч не завжди слухняні, але вони мої - найкращі, найрозумніші, веселі і допитливі. Мої дітки люблять вчитися, виконувати цікаві завдання, брати участь у конкурсах та виставах. А найбільше люблять подорожувати. Подорожуємо ми рідною Україною, пізнаємо історію своєї Вітчизни, шукаємо цікаві місця.
  А тепер наш клас приєднався до розумників.
Павлова Тетянв ВОЛОДИМИРІВНА кнвк 25 1-А Як і для кожного вчителя, напевне,  для мене мої діти - мій клас - НАЙКРАЩІ, НАЙРОЗУМНІШІ, НАЙКМІТЛИВІШІ і , взагалі, НАЙ-, НАЙ-, НАЙ!  Я обожнюю щоранку приходити в клас, сідати з ними в ранкове коло, слухати їх незвичайні історії, захоплюватись їхніми вподобаннями. І щоразу ловити себе на думці, як вони дорослішають, щомиті.  Навіть, коли пустують, коли не слухають -вони улюблені, бо вони МОЇ РІДНІ
Мар'ян Віта Миколаївна Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Охтирської міської ради Сумської області 1-Б Допитливі, креативні, розумні, спритні, маленькі першокласники приєдналися до проекту"Розумники". Ми виконуємо з радістю цікаві завдання. А напередодні свята ми залучили ь до проекту "Таємний Caнта", щоб привітати нових друзів.
Топчій Ганна Олександрівна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови №269 міста Києва 2 - В Мої чудові, веселі, енергійні, життєрадісні, доброзичливі, допитливі, розумні, щасливі, невгамовні, непосидючі, креативні, творчі, талановиті найкращі - 35 !!! У нас дружна родина - ми та наші батьки!!! Давайте дружити)))
Безбожна Ірина Вікторівна Комунальний заклад (Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 Лисичанської міської ради Луганської області) 3 - А 3-А – це веселі, енергійні, активні, спритні, лагідні, допитливі, ерудовані, кмітливі, розумні, винахідливі та талановиті! В нашому класі вчаться 31 учень. З них: 12 розумниць – дівчаток та 19 розумників – хлоп’ят. Навчаємось і розвиваємось, кожний день пізнаємо невідоме. Вивчаємо іноземні мови і мріємо побачити весь світ, приймаємо участь у безліч конкурсах і змаганнях і перемагаємо в них. Дуже любимо відпочивати і подорожувати. Пізнаємо своє місто, історію рідного краю, побут та життя давніх предків. І все це ми робимо разом, всім класом.
Сохацька Оксана Богдавнівна ЗОШ 1-3 ст. с.Торське 1 Мій клас хоча маленький, але дуже дружній. Учні креативні, розумні, допитливі і радісні. Вони з великим бажання ходять до школи.
Макарова Світлана Корніївна КЗ "Татарбунарський НВК "ЗОШ I - III ступенів - гімназія" 2-В Доброго дня!
Ми - "Розумники" - 10 хлопчиків та 18 дівчаток. В цьому році долучились до проекту та дуже цим пишаємось. Ми - допитливі, кмітливі, дотепні та дружні. Любимо експериментувати, грати у логічні ігри, збираємо класну бібліотеку. А ще приймаємо активну участь у різноманітних конкурсах та олімпіадах. Йдемо до своєї мети - зростати розумними та вихованими громадянами  рідної України!
Гусар Ірина Сергіївна Здорівський навчально-виховний комплекс (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад) 2 Незвичайний клас у нас
5 дівчаток, 5 хлоп'яток
Ми дружні і завзяті,
У ігри любим грати,
За комп'ютером працювати.
Городня Галина Михайлівна Опорний навчальний заклад Синявський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області 2-Б Я за звичкою щоранку,
Часто навіть без сніданку,
Полишивши всі турботи,
Вирушаю на роботу.
Тож на "ровер" свій сідаю
І сильніш кручу педалі.
Поспішаю в школу я,
Там тепер моя сім'я:
9 квіточок гарненьких,
8 хлопчиків чемненьких,
Світлих, темних і рудих,-
Молю Бога я за них.
І щодня, і щогодини
Не натішуся я ними.
Кожен з них маленький "ас" -
2-Б - зірковий клас.
Математику всі люблять
Й українську мову теж.
Дружно в класі усе роблять,
творчості немає меж.
Над завданнями ніколи
довго не мудрують,
Із сторінки на сторінку
Весело мандрують.
Граються не для забави,
тож стараються на славу:
Всі "вилуплюють" пташат -
Милих, добрих совенят.
Кожен власну мрію має
й шлях тернистий подолає.
Що не день, що не урок
до неї сміло робить крок.
Нам в Новій вкраїнській школі
Не сумується ніколи.
Вчаться діти залюбки,
на те ж вони й "Розумники"!