Список таємних Санта SMART KIDS

Вчитель Школа Клас Розповідь про клас Фото класу
Білокінь Наталія Олександрівна Сем'янівський навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради, Полтавської області 4 клас ДОБРОДІЇ_в_ДІЇ Вас вітає клас добродіїв, які вміють дружити, допомагати і дарувати! Наша мета - примножувати добро на планеті Земля! Ми любимо займатися спортом, грати в настільні ігри, читати цікаві книги, співати, малювати, майструвати, грати в "Розумники". А нещодавно у нас з'явилось іще одне захоплення - проводити уроки, як справжні вчителі! Плануємо вирости щасливими, розумними, радісними, здоровими, справжніми патріотами своєї землі, "воїнами світла"! Свято віримо, що ДОБРО завжди перемагає!!!
Мишура Світлана Борисівна Березанський навчально-виховний комплекс 3-А В 3-А класі навчається 26 учнів: з них 12 дівчаток та 14 хлопчиків. Всі учні активні в житті клау, школи. Добросовісно виконують доручення. З задоволенням приймають участь у святах, акціях, конкурсах. Люблять змагатися і відвідувати екскурсії. Стосунки в класі товариські, толерантні.
Волтарніст Світлана Анатоліївна Комунальна установа Романівської районної ради (Опорний навчальний заклад (Романівська гімназія) 3-А клас Розумники У нашому класі навчається 28 учнів. 11 дівчаток і 17 хлопчиків. Кожен викладається на повну, щоб досягнути найкращих успіхів. Підтримуємо один одного, допомагаємо. Весело проводимо час. Полюбляємо активний відпочинок. Мати друзів з різних куточків України- це класно! Будемо раді знайомству!
Макарова Світлана Корніївна КЗ "Татарбунарський НВК "ЗОШ I - III ступенів - гімназія" 3-В Досьє 3 - В.
1. Дата народження - 01.09.2017.
2. Місце народження - КЗ " Татарбунарськи НВК " ЗОШ І- ІІВ ст.- гімназія".
3. У класі навчаються 30 учнів( 11 хлопчиків і 19 дівчаток).
4. Діти - постійні учасники різноманітних конкурсів та олімпіад.
5. Люблять  експертменти, енциклопедії, активний відпочинок.
6. Фанати "Розумників".
Чігрін Яна Олегівна Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.П.І.Калнишевського Роменської міської ради Сумської області 3-Г Наш клас - веселий,  активний, творчий, дружний колектив. Завжди разом проводимо як шкiльний, так i вiльний час. Ми намагаємося нiколи не сваритися та допомагаємо один одному. Ми дуже любимо мандрувати,  їздимо на екскурсії у цiкавi  мiсця. Завжди проводимо свята у класi всi разом. Наш девіз :"Разом мы сила! "
Новікова Алла Іванівна Опорний навчальний заклад (Половинкинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області) 1-A Нас 16 !
Усі ми активні і незвичні!
Ми бездоганні і артистичні!
Ми веселі і красиві !
Ми волелюбні і галасливі!
Ми старанні,дружні,кмітливі і,звичайно,ще й грайливі!
З новими технологіями дружить наш клас.
Гра "Розумники"-це для нас!
крайник леся миколаівна Івано-Франківська загальноосвітня школа І ступеня №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області 3-в Клас веселих,невгамовних совенят. Усіх нас 35.. Любимо читати ,спостерігати ,досліджувати і пізнавати світ. У цьому нам допомагають,, Розумники‘‘ На досягнутому не зупиняємося і в мандри далі відправляємося!!!!
Кортишко Юлія Володимирівна Середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 16 міста Сєвєродонецька Луганської області 4-А Ми веселі, кмітливі, допитливі і щирі. Коли ми разом, наша добра, позитивна енергія може замінити своєю потужністю декілька атомних електростанцій. Серед нас є поети, співаки, спортсмени, музиканти, художники, красуні і красені Ми всі пишаємося своїми здобутками, але пам’ятаємо, що головні нагороди життя ще попереду.
Гусар Ірина Сергіївна Здорівський навчально-виховний комплекс (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад) 3 Допитливі, креативні, розумні, спритні, 3класники 12 дружніх дітлахів, 6 хлопчиків і 6 дівчаток.
Ми виконуємо з радістю цікаві завдання.
Дуже любимо відпочивати і подорожувати.
Марцинковська Олена Олександрівна Мирогощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області 1 Вас вітає 1 клас! У нашому класі 30 учнів,  15 хлопчиків та 15 дівчаток.Ми - талановиті, веселі, допитливі, розумні,дружні, креативні, непосидючі діти. Шукаємо для спілкування і дружби ровесників-однодумців-розумників.
Степанова Тетяна Володимирівна КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЛИСИЧАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 30 ЛИСИЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ) 2-А В нашому класі 14 дівчаток- розумниць і 13 хлопчиків-розумноків. Ми любимо навчатися, весело проводимо разом час. Дуже любимо брати участь в різних конкурсах. Хочемо подарувати новорічний настрій всім, хто візьме участь в обміні подарунками від "Таємного Санти". Бажаємо всім щасливого Нового Року і Різдва.
Барбанягра Валентина Анатоліївна КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЛИСИЧАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 30 ЛИСИЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ) 3-А У нашому класі 11 хлопців та 17 дівчаток. Ми любимо малювати, грати в різні ігри, займатися спортом. Багато дітей нашого класу займаються музикою, танцями, дизайном.
Ми розумні,творчі, веселі і завзяті. Пишаємося тим, що приймаємо участь у проекті "РОЗУМНИКИ". Діти нашого класу добрі, чуйні та приймають участь у різних акціях.Шукаємо нових друзів серед РОЗУМНИКІВ!
Морозюк Оксана Миколаївна Мирогощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області 4-А Вас вітає 4-А клас! У нащому класі 18 учнів , 9 хлопчиків і 9 дівчаток. Ми енергійні, веселі, дружні. Залюбки навчаємося і долаємо нові вершини, беремо участь у різних конкурсах, багато подорожуємо. Мріємо познайомитися і потоваришувати з іншими дітками. Сподіваємося, що в цьому нам допоможе участь у акції "Таємний Санта Smart Kids"!
Кучернюк Людмила Вікторівна Вільнянське навчально-виховне об'єднання " Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" Макарівського району, Київської області 3 клас Вас вітає  3 клас Вільнянського НВО "ЗОШ І-ІІ ступенів -
дитячий садок" Макарівського району, Київської області. В нашому класі вісім учнів, серед яких одна дівчинка та сім хлопчиків. Ми дружні, допитливі,любимо пізнавати щось нове. Хочемо знайти друзів серед діток із інших  навчальних закладів.
Пасинога Людмила Василівна Шостаківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 4 клас У нас 4 дівчинки та 7 хлопців.. З вересня 2019 року долучилися до "Розумників". Ми в еселі та завзяті. Зараз   готуємося до конкурсу пісні та строюдо Дня Збройних Сил України. Хотілося б дружити з учнями різних куточків  країни. "Розумники" єднають Україну!
Олейніченко Валентина Василівна Херсонська гімназія №1 Херсонської міської ради 3-А У класі 28 учнів, з них 9 хлопчиків і 18 дівчаток. Мають велике бажання вчитися, пізнавати навколишній світ, творити і фантазувати, а також у них одне на всіх добре серце, де живе милосердя,  людяність, щирість, патріотизм. А ще ми навчаємося за педагогічною технологією "Росток"! Хай мрії збуваються ! Миру та добра!
Мартиненко Людмила Андріївна Кагарлицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 ім. В.П. Дашенка 3-А Наш клас- веселий,  активний, творчий, дружний колектив. Завжди разом проводимо як шкiльний, так i вiльний час. Ми намагаемося нiколи не сваритися та допомагаемо один одному. Ми дуже любимо мандрувати, i тому часто iздимо на екскурсii у цiкавi  мiсця. Маємо звичку дарувати на свята подарунки. Завжди проводимо свята у класi всi разом. Звичайно, iнколи бувають i сварки, та вони швидко налагоджуються.
Щербакова Віка Вікторівна Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" 1-А Клас з інклюзивною формою навчання. У класі два учня (хлопчики), які навчаються за інклюзивною формою. У класі 7  хлопчиків та 9 дівчаток. Веселі, активні, креативні
Сюляргіна Альона Віталіївна КЗ ВОЛОСЬКА ЗОШ І - ІІІ СТУПЕНІВ 4 Ми веселі, активні творчі. Чекаємо на нові знайомства. Любимо веселиться, активно проводити час
Бакунець Оксана Анатоліївна Комунальний заклад (Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області) 4 - В Вас вітають учні 4 - В класу! У нашому класі навчається 35  " Розумників".Це 18 дівчаток і 17 хлопчиків.Ми активні, веселі, дружні та позитивні! Беремо участь у всіх конкурсах та олімпіадах.Нам дуже цікаво виконувати завдання від Smart Kids.Гордимося з того, що саме 1000000 совенятко було виконано у нашому класі. А ще ми багато подорожуємо та активно відпочиваємо. Сподіваємося, що з участю в акції " Таємний Санта Клаус" ми  знайдемо нових друзів!