Smart-кейс вчителя

Smart-кейс вчителя

Суперпропозиція для вчителів! Купуйте «Smart-кейс вчителя» за акційною ціною 500 грн* та користуйся електронними ресурсами у своєму класі.

*Знижка діє тільки при оплаті через сайт edugames.rozumniki.ua — за умови, що покупець є учителем початкової школи і купує товар для власного використання.
Не для перепродажу.
На один логін (електронну пошту) здійснюється покупка лише одного «Smart-кейсу вчителя» за акційною ціною.

Більш ніж 15 000 інтерактивних завдань (електронних освітніх ігрових ресурсів – ЕОІР) в ігровій формі, які працюють на комп’ютері, планшеті, мультимедійній дошці чи будь-якому іншому мультимедійному обладнанні.

Апробовано з 2014 року у всеукраїнському педагогічному експерименті «Розумники» (Smart Kids). Накази Міністерства освіти і науки України № 564 від 08.05.2014 р. та № 1234 від 30.08.2017 р.

  «Smart-кейс вчителя»:
 • отримайте доступ для вчителя до електронних освітніх ігрових ресурсів (ЕОІР) на рік;
 • організуйте інтерактивну роботу на дошці;
 • БЕЗКОШТОВНО створіть до 40 тестових учнівських підписок та оцініть можливості «Особистого кабінету вчителя» та «Електронного журналу».
  НАПОВНЕННЯ «Smart-кейс вчителя»:
 1. Доступ для вчителя до більш ніж 15 000 інтерактивних завдань в ігровій формі, які відповідають шкільній програмі (підписка на 1 рік);
 2. Тестова підписка на клас – доступ для 40 учнів до електронних освітніх ресурсів (терміном на 1 місяць). Кожен учень отримує можливість працювати з електронними ресурсами на власному пристрої – у школі або вдома;
 3. «Електронний журнал» – набір інструментів для взаємодії з учнями. Дозволяє призначати загальні/індивідуальні/групові завдання; отримувати/аналізувати/зберігати результати;
 4. «Особистий кабінет учителя» – можливість редагувати профілі учнів та керувати підпискою;
 5. Медіатека – понад 3000 унікальних графічних об’єктів для створення власних завдань та презентацій: люди, природа, тварини, фігури, букви, цифри, знаки тощо;
 6. Методичні матеріали: методичні рекомендації, предметно-тематичний каталог завдань, таблиця відповідності завдань ЕОІР навчальній програмі МОН України;
 7. Аксесуари: табличка класу, який працює за інноваційними технологіями; кожному учню – значок учасника проекту «Розумники» (Smart Kids); листівки для інформування батьків про участь класу в проекті.

Як придбати «Smart-кейс вчителя»

Увага! При оплаті через термінал ПриватБанку або додаток Приват24 у графі «Призначення платежу» обов’язково вказуйте номер, який ви отримали при оформленні замовлення на сайті.

Увага! Доступ до інтерактивного контенту (освітніх ігор) ви отримаєте миттєво після оплати (при оплаті через сайт) – і одразу ж зможете користуватися мультимедійними матеріалами. Якщо ви здійснюєте оплату у будь-який інший спосіб, для отримання доступу зв’яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (044) 483-99-94.

Сам «Smart-кейс вчителя» із усім наповненням надійде до відділення «Нової пошти», яке ви вказали при оформленні замовлення, протягом кількох діб.

Відгуки про товар:

0
pisankoyulia@gmail.com
Добрый вечір. А знижка є??? На сайті всеосвіта писали про знижку за промо кодом.
0
Василенкова Катерина
Цитата
pisankoyulia@gmail.com пише:
Добрый вечір. А знижка є??? На сайті всеосвіта писали про знижку за промо кодом.
Добрий день! Так, дійсно, учасники зимової олімпіади Всеосвіта 2018-19 отримують акційний промо-код. Його можна використати для придбання підписки на електронні освітні ігрові ресурси (на півроку), але не для придбання "Smart-кейсу вчителя". Купити підписку можна тут: http://edugames.rozumniki.ua/subscribe/