Smart-кейс вчителя

Smart-кейс вчителя

Суперпропозиція для вчителів! Купуйте «Smart-кейс вчителя» за акційною ціною 500 грн* та користуйся електронними ресурсами у своєму класі.

*Знижка діє тільки при оплаті через сайт edugames.rozumniki.ua — за умови, що покупець є учителем початкової школи і купує товар для власного використання.
Не для перепродажу.
На один логін (електронну пошту) здійснюється покупка лише одного «Smart-кейсу вчителя» за акційною ціною.

Більш ніж 15 000 інтерактивних завдань (електронних освітніх ігрових ресурсів – ЕОІР) в ігровій формі, які працюють на комп’ютері, планшеті, мультимедійній дошці чи будь-якому іншому мультимедійному обладнанні.

Апробовано з 2014 року у всеукраїнському педагогічному експерименті «Розумники» (Smart Kids). Накази Міністерства освіти і науки України № 564 від 08.05.2014 р. та № 1234 від 30.08.2017 р.

  «Smart-кейс вчителя»:
 • отримайте доступ для вчителя до електронних освітніх ігрових ресурсів (ЕОІР) на рік;
 • організуйте інтерактивну роботу на дошці;
 • БЕЗКОШТОВНО створіть до 40 тестових учнівських підписок та оцініть можливості «Особистого кабінету вчителя» та «Електронного журналу».
  НАПОВНЕННЯ «Smart-кейс вчителя»:
 1. Доступ для вчителя до більш ніж 15 000 інтерактивних завдань в ігровій формі, які відповідають шкільній програмі (підписка на 1 рік);
 2. Тестова підписка на клас – доступ для 40 учнів до електронних освітніх ресурсів (терміном на 1 місяць). Кожен учень отримує можливість працювати з електронними ресурсами на власному пристрої – у школі або вдома;
 3. «Електронний журнал» – набір інструментів для взаємодії з учнями. Дозволяє призначати загальні/індивідуальні/групові завдання; отримувати/аналізувати/зберігати результати;
 4. «Особистий кабінет учителя» – можливість редагувати профілі учнів та керувати підпискою;
 5. Медіатека – понад 3000 унікальних графічних об’єктів для створення власних завдань та презентацій: люди, природа, тварини, фігури, букви, цифри, знаки тощо;
 6. Методичні матеріали: методичні рекомендації, предметно-тематичний каталог завдань, таблиця відповідності завдань ЕОІР навчальній програмі МОН України;
 7. Аксесуари: табличка класу, який працює за інноваційними технологіями; кожному учню – значок учасника проекту «Розумники» (Smart Kids); листівки для інформування батьків про участь класу в проекті.

Як придбати «Smart-кейс вчителя»

Увага! При оплаті через термінал ПриватБанку або додаток Приват24 у графі «Призначення платежу» обов’язково вказуйте чотиризначний номер, який ви отримали при оформленні замовлення на сайті.

Увага! Доступ до інтерактивного контенту (освітніх ігор) ви отримаєте миттєво після оплати (при оплаті через сайт) – і одразу ж зможете користуватися мультимедійними матеріалами. Якщо ви здійснюєте оплату у будь-який інший спосіб, для отримання доступу зв’яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (044) 483-99-94.

Сам «Smart-кейс вчителя» із усім наповненням надійде до відділення «Нової пошти», яке ви вказали при оформленні замовлення, протягом кількох діб.

Відгуки про товар:

0
pisankoyulia@gmail.com
Добрый вечір. А знижка є??? На сайті всеосвіта писали про знижку за промо кодом.
0
Василенкова Катерина
Цитата
pisankoyulia@gmail.com пише:
Добрый вечір. А знижка є??? На сайті всеосвіта писали про знижку за промо кодом.
Добрий день! Так, дійсно, учасники зимової олімпіади Всеосвіта 2018-19 отримують акційний промо-код. Його можна використати для придбання підписки на електронні освітні ігрові ресурси (на півроку), але не для придбання "Smart-кейсу вчителя". Купити підписку можна тут: http://edugames.rozumniki.ua/subscribe/