Амбасадори

Хто такі Амбасадори проєкту Smart kids?

Це - активні вчителі-практики, котрі не чекають на змін, а самостійно їх творять.

Їхня місія - бути інноваторами та нести в світ свої знання. Вони постійно у вирі подій, популяризують освітні “фішки” та роблять навчання дітей цікавим і корисним. Амбасадор Edugames - це людина, що по-справжньому захоплюється роботою з цим електронним освітнім ресурсом та щиро прагне його розповсюдження як якісного та гідного використання.

Що треба для того, щоб стати Амбасадором:
Бути вчителем початкової школи з заповненим профілем вчителя Edugames ;
Мати досвід роботи з ЕОР Edugames в форматі “клас з підпискою” (, кожен учень має придбану ліцензію);
Залишити заявку на сайті, натиснувши накнопку “Хочу стати амбасадором”, та очікувати на її підтвердження від контакт-центру.


Що отримує Амбасадор за свою діяльність?

Проводячи самостійно чи приймаючи участь в освітніх заходах, спрямованих на популяризацію ЕОР Edugames, організовуючи турніри з настільних ігор “Ліга Розумників” Амбасадор має можливість за кожну подію отримати певну кількість балів, які потім може обміняти на матеріальні та нематеріальні подарунки.

Умови нарахування балів Амбасадорів

Амбасадор або Наставник може обміняти бали, отримані в процесі своєї роботи, на будь-які мотиваційні подарунки з "Крамнички".

Бали нараховуються за проведення заходів з популяризації ЕОР Edugames, організацію турнірів з настільних ігор "Ліга Розумників" та за новозареєстрованих користувачів (тільки для Наставників).

Нараховані бали можна використати виключно за умови наявності дійсної ліцензії Edugames. Кінцевий термін використання балів - 1 червня наступного року (невикористані бали після зазначеної дати анулюються автоматично). Власні учні вчителя не враховуються у залік балів.


Для замовлення подарунку необхідно:

1) обрати бажану позицію з переліку подарунків в межах свого поточного балансу балів (програма кредитування в нашій крамниці не передбачена ;);
2) надіслати заявку менеджерові контакт-центру на обмін балів на подарунок (на електронну пошту office.rozumnyky@gmail.com, або на вайбер за номером +38 (050) 505-06-65, надавши свої ПІБ, логін в Edugames (у "Розумниках), контактний номер телефону для зв'язку та бажаний подарунок);
3) відповісти на дзвінок менеджера, підтвердити деталі замовлення, надати дані для відправки подарунку."


Таблиця зарахування балів


ПодіяКількість балівОпис
ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ (2 і більше навчальних заклади) 15 Вчитель-спікер, що претендує на зарахування балів за проведення заходу 1. прикріплює посилання у гугл-форму на матеріали заходу (обов'язково фото, дата, кількість учасників, адреса проведення, назва заходу). 2. робить публікацію в соцмережах, де позначена сторінка ТМ Розумники https://www.facebook.com/rozumniki24, чи сторінка в інстаграм https://www.instagram.com/rozumnikiua/, а також сторінка закладів-учасниць і прикріплює посилання на публікацію в гугл-формі. Допис має бути відкритим для всіх (публічним). Обов'язкова умова - вчитель є спікером, його тема стосується освітніх ресурсів компанії "Розумники". Вчитель є організатором турніру шкільного, чи міжшкільного рівня із залученням як мінімум 4 класів. Підтверджувальними матеріалами є посилання на публікацію в соцмережах, де позначена сторінка ТМ Розумники https://www.facebook.com/rozumniki24, чи сторінка в інстаграм rozumnikiua https://www.instagram.com/rozumnikiua/ , а також сторінка закладів-учаниць , у якій вказано: дата, за якими іграм турнір, районний/обл тощо рівень, кількість учасників, фото з заходу, результати. Пост має бути доступним для всіх (публічним). Для проведення турніру необхідно придбати як мінімум 1 коробку з набором «Ліга розумників» , у якій є всі необхідні атрибути, з правилами проведення можна ознайомитись за посиланням - https://edugames.rozumniki.ua/turnir/ . 450 балів за проведення активності нараховуються організатору.
ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ НА ОБЛАСНОМУ РІВНІ (4 і більше навчальних заклади) 45
ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ/ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ РІВНІ 70
ТУРНІР З НАСТІЛЬНИХ ІГОР "ЛІГА РОЗУМНИКІВ" 450
АВТОРСТВО (матеріали для молодшої, середньої, старшої школи, настільні ігри, методичні матеріали для ЕОР, медіатеки, ігор та подібне) Уточнюйте умови зарахування балів за цією подією у контакт-центрі
Перейти до крамнички
Up