Наставники

Хто такі Наставники проєкту Smart kids?

Це - суперагенти освітніх змін та інновацій!

Їхня місія - менторство та допомога колегам-вчителям. Своїм прикладом саме вони формують нове оточення та впроваджують цифрові технології в освіту.

Наставники – вчителі-практики. Тому в межах нашої спільноти Вам є до кого звернутися за порадою та допомогою. Або ж, якщо відчуваєте в собі сили до менторства та хочете стати для когось надійним помічником і куратором, чому б не спробувати приміряти цю роль?

Що треба для того, щоб стати Наставником:

Бути вчителем початкової школи;
Мати досвід роботи з ЕОІР Edugames від 1 року в форматі “клас з підпискою”;
Залишити заявку на сайті, натиснувши накнопку “Хочу стати наставником”, та очікувати на її підтвердження від контакт-центру.

Що отримує Наставник за свою діяльність?

Популяризуючи ЕОР Edugames, допомагаючи іншим вчителям розібратись в нюансах роботи з програмою, рекомендуючи ресурс колегам, Наставник має можливість за кожного новозареєстрованого користувача (вчителя та учнів його класу) отримати певну кількість балів, які потім може обміняти на матеріальні та нематеріальні подарунки. Також Наставник має право здійснювати паралельно діяльність Амбасадора, проводячи самостійно чи приймаючи участь в освітніх заходах, спрямованих на популяризацію ЕОР Edugames, організовуючи турніри з настільних ігор “Ліга Розумників”, збільшуючи тим самим шанси на отримання додаткових бонусних балів.


Умови нарахування балів Наставників

Амбасадор або Наставник може обміняти бали, отримані в процесі своєї роботи, на будь-які мотиваційні подарунки з "Крамнички".

Бали нараховуються за проведення заходів з популяризації ЕОР Edugames, організацію турнірів з настільних ігор "Ліга Розумників" та за новозареєстрованих користувачів (тільки для Наставників).

Нараховані бали можна використати виключно за умови наявності дійсної ліцензії Edugames. Кінцевий термін використання балів - 1 червня наступного року (невикористані бали після зазначеної дати анулюються автоматично). Власні учні вчителя не враховуються у залік балів.


Для замовлення подарунку необхідно:

1) обрати бажану позицію з переліку подарунків в межах свого поточного балансу балів (програма кредитування в нашій крамниці не передбачена ;);
2) надіслати заявку менеджерові контакт-центру на обмін балів на подарунок (на електронну пошту office.rozumnyky@gmail.com, або на вайбер за номером +38 (050) 505-06-65, надавши свої ПІБ, логін в Edugames (у "Розумниках), контактний номер телефону для зв'язку та бажаний подарунок);
3) відповісти на дзвінок менеджера, підтвердити деталі замовлення, надати дані для відправки подарунку."


Таблиця зарахування балів


ПодіяКількість балівОпис
ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ (2 і більше навчальних заклади) 15 Вчитель-спікер, що претендує на зарахування балів за проведення заходу 1. прикріплює посилання у гугл-форму на матеріали заходу (обов'язково фото, дата, кількість учасників, адреса проведення, назва заходу). 2. робить публікацію в соцмережах, де позначена сторінка ТМ Розумники https://www.facebook.com/rozumniki24, чи сторінка в інстаграм https://www.instagram.com/rozumnikiua/, а також сторінка закладів-учасниць і прикріплює посилання на публікацію в гугл-формі. Допис має бути відкритим для всіх (публічним). Обов'язкова умова - вчитель є спікером, його тема стосується освітніх ресурсів компанії "Розумники". Вчитель є організатором турніру шкільного, чи міжшкільного рівня із залученням як мінімум 4 класів. Підтверджувальними матеріалами є посилання на публікацію в соцмережах, де позначена сторінка ТМ Розумники https://www.facebook.com/rozumniki24, чи сторінка в інстаграм rozumnikiua https://www.instagram.com/rozumnikiua/ , а також сторінка закладів-учаниць , у якій вказано: дата, за якими іграм турнір, районний/обл тощо рівень, кількість учасників, фото з заходу, результати. Пост має бути доступним для всіх (публічним). Для проведення турніру необхідно придбати як мінімум 1 коробку з набором «Ліга розумників» , у якій є всі необхідні атрибути, з правилами проведення можна ознайомитись за посиланням - https://edugames.rozumniki.ua/turnir/ . 450 балів за проведення активності нараховуються організатору.
ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ НА ОБЛАСНОМУ РІВНІ (4 і більше навчальних заклади) 45
ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ/ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ РІВНІ 70
ТУРНІР З НАСТІЛЬНИХ ІГОР "ЛІГА РОЗУМНИКІВ" 450
Підключення нового користувача 1 місяць - 1 бал
6 місяць - 6 балів
12 місяців - 12 балів
За кожного учня чи вчителя
АВТОРСТВО (матеріали для молодшої, середньої, старшої школи, настільні ігри, методичні матеріали для ЕОР, медіатеки, ігор та подібне) Уточнюйте умови зарахування балів за цією подією у контакт-центрі
Перейти до крамнички
Up