Крамничка

Амбасадор або Наставник може обміняти бали, отримані в процесі своєї роботи, на будь-які мотиваційні подарунки з "Крамнички". Бали нараховуються за проведення заходів з популяризації ЕОР Edugames, організацію турнірів з настільних ігор "Ліга Розумників" та за новозареєстрованих користувачів (тільки для Наставників).
Умови нарахування та обміну балів для Наставників - тут / Умови нарахування та обміну балів для Амбасадорів - тут

 • alt
  Кулька "Розумники"

  Яскраві кульки блакитного або білого кольорів, виготовлені з якісного латексу та брендовані логотипом "Розумники", прикрасять будь-яке ваше свято, гарантовано привернуть увагу та піднімуть настрій всім оточуючим. Ви можете наповнити кульки гелієм або повітрям. Варіанти наявних кольорів уточнюйте у менеджерів.

  5 балів
 • alt
  Значок "Розумники"

  Чудовий варіант мотивації чи відзначення Ваших розумників та розумничок. Виготовлений з якісних матеріалів та оснащений безпечною для використання шпилькою, дозволить в креативний спосіб проявити свою індивідуальність і виділитися з-поміж інших школярів. Варіанти наявних кольорів уточнюйте у менеджерів.

  10 балів
 • alt
  Ручка "Розумники"

  Такий простий і потрібний предмет як автоматична кулькова ручка - саме те, що легко знаходиться в будь-якому учнівському рюкзаку, але й точно так само легко в ньому ж губиться. Ручка "Розумники" заповнена чорнилом синього кольору. Не гарантує написання диктанту без помилок, але точно не "потече" і не висохне перед контрольною роботою ;)

  10 балів
 • alt
  Мотиваційні наліпки

  Набір наліпок-мотиваторів складається з 4-х стікерів для кожного року навчання - по 1-му базовому, що визначає певний клас і по 3 цікавих "номінації", сформованих за принципом зростання рівня знань та навичок учня. Кожен розумник за 4 роки "життя" в школі має змогу пройти шлях від "стартапера" до "профі". За відгуками вчителів, наліпки чудово заохочують дітлахів на нові досягнення та звершення!

  25 балів
 • alt
  Блокноти "Розумники"

  Незамінний помічник для нотаток або прекрасна чернетка для уроків з математики, що завжди під рукою. Блокнот на 50 аркушів в клітинку формату А6 - компактний та зручний як для вчителя, так і для школяра. Яскрава брендована обкладинка зі щільного паперу та оптимальний розмір листочків для виготовлення літачків чи жабок - мрія кожного малого розумника ;)

  45 балів
 • alt
  Табличка для класу

  Будь-яка серйозна організація починається з таблички на дверях. Клас "Розумників" - не виключення. Проходячи повз ваш кабінет в коридорі, кожен резидент школи знатиме, що за цими дверима народжується майбутнє країни, адже саме ваш клас використовує інноваційні технології Smart Kids від "Розумників". Діаметр таблички - 15 см., матеріал - ПВХ. Кріпити - на двосторонній скотч.

  50 балів
 • alt
  Головоломка танграм

  "Танграм" в перекладі з китайської означає "сім фігурок майстерності". Цей геометричний конструктор на вигляд видається простою забавкою, але навряд чи з цим визначенням погодиться той, хто хоча б раз мав з ним справу. Танграм розвиває фантазію, витримку, логіку і аналітичне мислення. Набір складається з трьох комплектів фігурок на магнітній основі, які зручно використовувати на магнітно-маркерних поверхнях - планшетах або дошках.

  210 балів
 • alt
  Магнітно-маркерний планшет нерозлініяний

  Магнітно-маркерний планшет - це основа цікавих уроків в молодших класах. Пропонована модель має 2 поверхні: одна – металева з полімерним покриттям, до якої зручно магнітяться елементи дидактичних наборів; друга – глянцева, біла, для написання сухостиральним маркером. Планшет нерозлініяний. Для зручності та безпечності має скруглені кути та широкий отвір для перенесення із заокругленими краями. Розміри: 340 х 230 мм.

  228 балів
 • alt
  МАГНІТНО-МАРКЕРНИЙ ПЛАНШЕТ РОЗЛІНІЯНИЙ

  Магнітно-маркерний планшет має 2 поверхні: одна – металева з полімерним покриттям, до якої зручно магнітяться елементи дидактичних наборів; друга – глянцева, біла, для написання сухостиральним маркером. Планшет розлініяний в клітинку та косу лінію. Для зручності та безпечності має скруглені кути та широкий отвір для перенесення із заокругленими краями. Розміри: 340 х 230 мм.

  278 балів
 • alt
  Універсальний календар

  Безкінечний, або як ще кажуть, "вічний", диво-календар, виготовлений з дерева та оздоблений чарівним котиком-Розумником, стане незамінним помічником на вашому робочому столі. Одна з головних переваг цього календаря - це його безкінечна тривалість використання, оскільки вам не потрібно змінювати його кожен рік. Гортайте дерев'яні кубики, змінюючи дату, день тижня та місяць разом з дітлахами, і нехай це стане вашим спільним маленьким щоденним ритуалом ;)

  370 балів
 • alt
  Печатка з совеням "Розумники"

  В "Розумниках" все по-справжньому. Якщо печатка - то тільки в якісній "дорослій" автоматичній оснастці, після застосування якої залишається відбиток совенятка синього кольору з чіткими і рівномірними лініями. Таке совеня в зошиті чи щоденнику учня стане справжнім приводом для радості й гордості, адже воно є достовірною ознакою якісної роботи школярика над завданням та є свідченням чудового її результату!

  375 балів
 • alt
  Щоденник "Розумники"

  Яскравий брендований щоденник із недатованим внутрішнім блоком стане прекрасним помічником в організації робочого процесу. Для вашої зручності щоденник оснащений закладкою і бічною гумкою для ручки, щоб все найнеобхідніше завжди було під рукою. І, звісно ж, ми не забули про зручний календар на декілька років вперед. Але є один суттєвий мінус :( Із таким стильним і зручним органайзером вам точно не уникнути заздрісних поглядів колег ;)

  450 балів
 • alt
  Настільна гра "Читака"

  "Читака" - це захоплива настільна гра для дітей, яка надзвичайно ефективна для формування та вдосконалення навички швидкого читання цілими словами. Основна ідея створення гри полягає в застосу­ванні анаграм. Завдяки роботі з анаграмами у дітей покращу­ється концентрація уваги, осмислене запам'ятовування, швидкість та гнучкість мислення, здатність до передбачення, відчуття цілого, творче мислення, лінгвістичні здібності. Для віку 5+ років.

  450 балів
 • alt
  Настільна гра "33 і 3 бобри"

  Головне завдання - допомогти бобрам перегородити усі водойми на своїй терито­рії, щоб утворилась гребля, у якій бобри збудують своє помешкання. А в цьому допоможуть навички усного рахунку в межах 20. Захоплююча настільна гра для формування та удосконалення навичок усного рахунку в дітей. Розвиває логіку, увагу, пам'ять та швидкість реакції. Настільна гра "33 і 3 бобри" вчить дітей радіти успіхам друзів, навіть якщо це змагання, і хтось програє. Для віку 5+ років.

  450 балів
 • alt
  Настільна гра "Білчин склад"

  Завдання гри - допомогти Білці зробити запаси на зиму. У цьому дітям знадобляться навички усного рахунку. За допомогою настільної гри можна легко та в ігровій формі навчити дітей визначати склад чисел у межах 20. Граючись, діти вчитимуться швидко рахувати. Крім навичків усного рахунку "Білчин склад" допоможе розвинути пам'ять, увагу та логічне мислення. Кількість гравців: від 2 до 6. Вік: 5+ років

  450 балів

Up