Друга частина "Я досліджую світ" вже на сайті!

Друга частина  курсу «Я досліджую світ» для першого класу вже доступна користувачам сайту Edugames.

Тут учнів очікують цікаві інтерактивні завдання до тем: техніка, яка допомагає людині; родина та сімейні традиції; людина та її здоров’я. Також першокласники познайомляться з космічним простором та Сонячною системою, стихіями, що оточують нас на Землі – водою і повітрям, та досліджуватимуть їхні властивості.

Кожна тема містить теоретичні пояснення та інтерактивні вправи.

За допомогою ЕОІР Edugames учні навчаться розрізняти різні види транспорту та техніки. У цікавій ігровій формі першокласники закріплять правила безпечного користування громадським транспортом та побутовими електроприладами.

Учні спостерігатимуть за змінами в живій і неживій природі взимку та познайомляться із зимовими святами. Родина та сімейні традиції – ще одна важлива тема курсу. За допомогою завдань будуть закріплені правила поведінки на випадок, якщо дитина залишилась вдома наодинці.

У завершальних темах даної частини курсу «Я досліджую світ» діти ознайомляться з правилами гігієни та здорового харчування, а також вчитимуться дотримуватись режиму дня. В ігровій формі першокласники також дізнаються про правила етикету та тренуватимуться сервірувати стіл.
 


Повернутись до списку

Up