Поширені запитання

Що таке програма Edugames?

Програма Edugames містить 16 000 інтерактивних завдань з предметів «Математика» та «Українська мова» для 1-4 класів за шкільною програмою.

Усі завдання інтерактивні, програма миттєво перевіряє відповіді – і учні відразу можуть дізнатися, які завдання виконали правильно, а де припустилися помилки. Це особливо зручно під час канікул або карантину.

Програму Edugames можна встановити на комп’ютер, планшет або ПК. Після встановлення програми на робочому столі з’явиться іконка із зображенням сови.

Чому інтерактивні завдання Тм Розумники варто використовувати для навчання?

Інтерактивні завдання розроблено за шкільною програмою для 1-4 класів з математики та української мови. Завдання схвалено МОН України до використання у початковій школі, вони відповідають вимогам НУШ.

Інтерактивні завдання використовують понад 70 000 учнів та 5 300 вчителів в усіх областях України, а також учні та вчителі української діаспори у 18 країнах світу, які беруть участь у проєкті «Розумники» (Smart Kids).

Завдання працюють на комп’ютері, планшеті, мультимедійній дошці чи будь-якому іншому мультимедійному обладнанні.

Як придбати підписку і почати користуватися програмою?

1. Перейдіть на сторінку підписки та оберіть зручний для вас термін.

2. Зареєструйтеся на сайті – придумайте логін та пароль (якщо ще не зареєстровані).

3. Завантажте та встановіть програму Edugames, в якій працюють інтерактивні завдання. Детальна інструкція «Як встановити»

4. Введіть у програмі Edugames логін/пароль, які ви вказали при реєстрації на сайті.

5. Навчайтеся граючи. Детальна інструкція «Як користуватися»

На який вік розраховані завдання? Які предмети доступні?

Користувачі отримують повний доступ до усіх 16 000 завдань з предметів «Математика» та «Українська мова» за програмами 1-4 класів. Також завдання можна використовувати для підготовки до першого класу.

І все ж таки, завдання відкриваються на сайті чи в програмі?

Інтерактивні завдання працюють лише в програмі Edugames, яку потрібно завантажити на комп’ютер. Завдяки цьому їх можна виконувати навіть без підключення до інтернету.

Щоб почати роботу, завантажте та встановіть програму Edugames. Для входу використовуйте програму логін/пароль, які ви вказали при реєстрації на сайті. Детальна інструкція «Як встановити»

На скільки пристроїв можна встановити програму?

Програму Edugames можна встановити на будь-який пристрій (ПК, планшет або смартфон) з діагоналлю екрану від 8 дюймів.

Один користувач може використати свій логін для входу на двох пристроях. Виконання завдань на цих простоях буде синхронізовано при підключенні до інтернету.

Програма запускається кілька хвилин, працює повільно?

Радимо від’єднати пристрій від інтернету. Це значно пришвидшить роботу програми. Нагадуємо, що інтерактивні завдання можна виконувати офлайн. Після виконання завдань підключіться до мережі, щоб результати дитини відображалися в «Електронному журналі вчителя» (за умови, якщо вчитель вашого класу використовує «Smart-кейс вчителя»).

Звертаємо увагу! Щоб учитель отримав дані про виконання завдань з комп’ютера учня, у момент підключення до інтернету програма на пристрої учня має бути відкрита.

Не вдається активувати / увійти? Не працює програма?

Будь ласка, напишіть у чат технічної підтримки. Зробити це можна, натиснувши на іконку повідомлення справа внизу на будь-якій сторінці цього сайту.

Учитель також може використовувати завдання?

Так. Щоб організувати інтерактивну роботу свого класу, вчитель використовує «Smart-кейс вчителя», який містить 16 000 інтерактивних завдань з математики та української мови для 1-4 класу та інструменти для взаємодії з учнями.

«Smart-кейс вчителя» вже використовують 5 300 класів початкової школи в Україні, які працюють у проєкті «Розумники» (Smart Kids). Завдання схвалено МОН України до використання у початковій школі, відповідають вимогам НУШ.

Більше про можливості «Smart-кейсу вчителя» для інтерактивної роботи читайте тут

Як учителю почати користуватися «Smart-кейсом вчителя»

1. Оплатіть доступ до «Smart-кейсу вчителя» ТУТ

2. Увійдійть на сайт, використовуючи свій логін і пароль вчителя, введіть дані про навчальний заклад, кількість учнів у класі (до 40), рік навчання. Інструкція

3. Активуйте тестову підписку для учнів (на 1 місяць) в «Особистому кабінеті вчителя» та вкажіть ПІБ кожного учня в списку класу.

4. Завантажте файл із логінами/паролями учнів та надайте їх батькам у будь-який зручний спосіб.

5. Надішліть батькам учнів інструкцію зі встановлення програми Edugames, в якій працюють інтерактивні завдання. Інструкція

6. Встановіть програму Edugames на свій комп’ютер та зайдіть, використовуючи логін, які ви вказали при реєстрації.

7. Ставте завдання учням та переглядайте результати в Електронному журналі вчителя на сайті. Інструкція

Завдання у програмі, а електронний журнал та кабінет вчителя на сайті?

Так. Учитель встановлює програму Edugames на свій планшет / ПК / ноутбук. Після встановлення програми на робочому столі з’явиться іконка із зображенням сови. У програмі вчитель бачить завдання, які можна поставити учням.

Інструменти взаємодії з учнями, такі як «Особистий кабінет» та «Електронний журнал», доступні онлайн – на нашому сайті

Саме на сайті учитель може ставити завдання учням та переглядайте результати.

Щоб увійти на сайт, скористайтеся будь-яким браузером, який ви використовуєте для входу в інтернет. Введіть адресу http://edugames.rozumniki.ua/ сайту та використайте для входу свій логін вчителя.

Далі, щоб увійти в «Особистий кабінет», натисніть на іконку людини у правому верхньому куті екрану.

Як користуватися «Особистим кабінетом»

Як користуватися електронним журналом

Де можна знайти список всіх завдань і тем програми, яким вони відповідають?

Щоб зорієнтуватися в 16 000 завдань, скористайтеся методичними матеріалами «Smart-кейсу вчителя». А саме: методичними рекомендаціями, предметно-тематичним каталогом завдань, таблицею відповідності завдань ЕОІР навчальній програмі МОН України.

Щоб завантажити файли, зайдіть в «Особистий кабінет» (натисніть іконку людини на сайті) та натисніть на кнопку «Методичні матеріали».

А якщо учні самі активували доступ? Їх можна приєднати до класу?

Так. Учні, які навчаються за інтерактивними завданнями самостійно, тепер можуть приєднатися до віртуального класу вчителя. Це дозволить більш ефективно взаємодіяти в умовах дистанційного навчання. Учитель зможе ставити завдання та миттєво бачити результати роботи.

Якщо учні зареєструвалися на сайті самостійно (раніше за вчителя), як їх приєднати до віртуального класу?

Повідомте свій ЛОГІН ВЧИТЕЛЯ батькам учнів, які хочуть приєднатися.

Батькам потрібно:
1) зайти на сайт за логіном своєї ДИТИНИ;
2) натиснути на іконку користувача (зображення людини) у правому верхньому куті;
3) вказати логін ВЧИТЕЛЯ для приєднання до класу.
Усі запити учнів відображаються в особистому кабінеті вчителя. Підтвердіть запит – натисніть «Додати учня», щоб він приєднався до класу.

Важливо! Учням, яким видав логін і пароль учитель, не потрібно виконувати цю інструкцію, адже вони вже приєднані до класу.

Що буде, коли підписка учня закінчиться?

Після того, як термін підписки в учня сплине, можна продовжити доступ, придбавши підписку на пів року (400 грн) або на календарний рік (500 грн).

Якщо у вчителя в класі понад 10 учнів будуть мати річну підписку, вчитель отримає доступ до програми безкоштовно.

Придбати підписку (використавши логін дитини) батьки можуть тут

Крім того, продовжити термін дії підписки для учнів на рік можна в «Особистому кабінеті вчителя». Інструкція

Up