28 квітня вебінар «Як продовжити доступ до завдань» 28 квітня вебінар «Як продовжити доступ до завдань»
Чекаємо вчителів початкової школи та батьків дітей, які використовують інтерактивні завдання в програмі Edugames. 

Вебінар 21 квітня «Учителям про дистанційне навчання з Розумниками!» Вебінар 21 квітня «Учителям про дистанційне навчання з Розумниками!»
21 квітня о 15:00 відбудеться вебінар «Учителям про дистанційне навчання з РОЗУМНИКАМИ!» Як користуватися інтерактивними завданнями за шкільною програмою. Під час карантину і не тільки!

14 квітня вебінар "Навчання з Розумниками: як продовжити доступ до завдань" 14 квітня вебінар "Навчання з Розумниками: як продовжити доступ до завдань"
Чекаємо вчителів початкової школи та батьків дітей, які використовують інтерактивні завдання в програмі Edugames.

АКАДЕМІЯ SMART KIDS. Як ігри для навчання подружили вчителів АКАДЕМІЯ SMART KIDS. Як ігри для навчання подружили вчителів
У по-домашньому рідному «Сонячному Провансі», що в містечку Сатанові на Хмельниччині, зустрілися 18 вчителів. Так розпочалася історія ще однієї дружби в проекті Smart Kids. Не знайомі раніше, тепер вони вітають одне одного зі святами та діляться новинами про себе та своїх учнів.

«КОРОЛІВСЬКЕ» НАВЧАННЯ ДЛЯ УЧИТЕЛІВ ПРОЕКТУ SMART KIDS «КОРОЛІВСЬКЕ» НАВЧАННЯ ДЛЯ УЧИТЕЛІВ ПРОЕКТУ SMART KIDS
На початку листопада учасниці тренінгу Академія Smart Kids завітали до мальовничого Закарпаття. Тут, ніби в справжній королівській резиденції, учителі жили у вишуканому готелі в європейському стилі. А потім потрапили до середньовічного замку, сповненого таємниць та романтики.

УЧИТЕЛІ ПРОЕКТУ «РОЗУМНИКИ» СТАЛИ СПІКЕРАМИ ДРУГОЇ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ УЧИТЕЛІ ПРОЕКТУ «РОЗУМНИКИ» СТАЛИ СПІКЕРАМИ ДРУГОЇ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ
Досвідчені вчителі проекту «Розумники» – Вікторія Дроздовська, Юлія Багінська, Олена Кравчук та Наталія Білокінь – підготували та провели майстер-класи для своїх колег.

Запрошуємо вчителів на літню сесію Академії Smart Kids Запрошуємо вчителів на літню сесію Академії Smart Kids
Нарешті, здійснилося! Маємо гучні плани на червень. Збирайте речі – і мерщій з нами до Одеси. Море уже хвилюється…

Весняна сесія – перший курс Академії Smart Kids Весняна сесія – перший курс Академії Smart Kids
Перший курс Академії Smart Kids – це впевнений старт для вчителя, який планує використовувати електронні ресурси. Новачків проекту «Розумники» зустрічають досвідчені тренери, автори та розробники навчальних програм Edugames. Більше практики, менше теорії. Під час майстер-класів учасники працюють за ноутбуками, тож можуть онлайн повторювати усі дії за вчителем-тренером. Так само, як це відбувається у класах «Розумники», обладнаних за моделлю Smart Class.

ЧИМ ЗАПАМ’ЯТАЛАСЯ ЗИМОВА СЕСІЯ АКАДЕМІЇ SMART KIDS ЧИМ ЗАПАМ’ЯТАЛАСЯ ЗИМОВА СЕСІЯ АКАДЕМІЇ SMART KIDS
Уже вдруге Академія SMART KIDS зібрала учителів, які прагнуть змін в освіті – і бажають упроваджувати сучасні хмарні технології в новій початковій школі.

ЗАПРОШУЄМО ВЧИТЕЛІВ ПРОЕКТУ РОЗУМНИКИ НА НАВЧАЛЬНУ СЕСІЮ! ЗАПРОШУЄМО ВЧИТЕЛІВ ПРОЕКТУ РОЗУМНИКИ НА НАВЧАЛЬНУ СЕСІЮ!

АКАДЕМІЯ SMART KIDS: вчителі провели осінні канікули за планшетами АКАДЕМІЯ SMART KIDS: вчителі провели осінні канікули за планшетами
Випускниками першого курсу осінньої сесії стали 25 освітян проекту «Розумники».

ОГОЛОШУЄМО НАБІР ДО АКАДЕМІЇ SMART KIDS! ОГОЛОШУЄМО НАБІР ДО АКАДЕМІЇ SMART KIDS!
Стартує Осіння сесія Академії SMART KIDS для вчителів початкової школи, які використовують «Смарткейс»! Скористайтеся чудовою можливістю дізнатися якнайбільше про проект «Розумники» та стати вчителем нового покоління.

50 УЧИТЕЛІВ СТАЛИ ВИПУСКНИКАМИ ПЕРШОЇ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ «РОЗУМНИКИ» 50 УЧИТЕЛІВ СТАЛИ ВИПУСКНИКАМИ ПЕРШОЇ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ «РОЗУМНИКИ»
Поки діти відпочивають на канікулах, учителі початкової школи вдосконалюють знання і навички з користування інтерактивними технологіями. Протягом п’яти днів, із 2 до 6 липня, на березі Чорного моря у м. Скадовську проводилася Перша Літня школа для вчителів проекту «Розумники».

III ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «РОЗУМНИКИ» (SMART KIDS) III ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «РОЗУМНИКИ» (SMART KIDS)
Практичні заняття, спілкування з експертами і колегами, презентація проекту та обмін досвідом – програма заходу 31 березня була насиченою та корисною. Понад 150 вчителів та директорів приїхали з різних куточків України до Києва, щоб взяти участь у III Всеукраїнській конференції, присвяченій проекту «Розумники».