Список таємних Санта SMART KIDS

Вчитель Школа Клас Розповідь про клас Фото класу
Чудовська Юлія Федорівна Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 м. Житомира 3-Б Привіт! Вас вітає 12 дівчаток та 8 хлопчиків 3-Б класу м.Житомира. Ми веселі, енергійні, допитливі. Любимо гратися та змагатися, виконуючи різні завдання від РОЗУМНИКІВ. Невгамовні фантазери чекають на нові знайомства!
Вітаємо з Новим роком!
Арсенюк Світлана Василівна Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Романівського району Житомирської області 4 У нашому класі навчається 6 хлопців та 7 дівчат. Ми веселі, енергійні, товариські. Любимо грати в різні ігри. Нам подобається виготовляти подарунки для рідних та друзів. Беремо участь у різних благодійних акціях. Сподіваємося стати ,,Таємним
Сантою". Завжди відкриті для нових знайомств.  Бажаємо всім веселих новорічних свят!
Куцова Людмила Адамівна Запорізька гімназія №6 Запорізької міської ради 1-А Енергійний, працьовитий, веселий, емоційний. Люблять гратися, змагатися, їздити на екскурсії, знаходити помилки у вчителя, Незнайки, а найголовніше - виконувати завдання "Розумників". Дуже задоволені і я, і батьки, і школярики, що працюємо разом з вами! Дякую!
Циганок Тетяна Волноваська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 2 Привіт) Наш клас - це велика сім’я, у якій і радощі, і невдачі – навпіл. Ми прагнемо до всього нового, прогресивного. Це уроки й свята, олімпіади й конкурси, вечори й екскурсії, спортивні змагання та мандрівки. У класі 11 хлопчиків та 10 дівчат. Всі ми різні. Кожен з нас – особливий і неповторний. Але разом ми – друзі, учні, колектив!!!
Ми веселі і кмітливі,

Ми завзяті та вродливі,

А іноді буваємо і трішки пустотливі…

Ми полюбляємо рахувати,

Ходить в спортзал і малювати!

Читати любим і писати,

Щоб прикладом для школи стати.
Решетова Ірина Вікторівна Білоцерківська спеціалізована школа I- III ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій 4-В Вас вітає 30 розумників 4-В класу! Ми кмітливі, дружні, товариські, толерантні, допитливі і щирі дітки. Любимо подорожувати, постійно прагнемо нового, експерементуємо, дружимо з новими технологіями. Мріємо знайти друзів - розумників і подарувати їм новорічний настрий.
Дзьоник Алла Борисівна Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Чернівецької міської ради 1-Б Вас вітає 1-Б клас! У нашому класі навчається 31 дитина. Ми- веселі, креативні, розумні, дуже полюбляємо грати в ігри та подорожувати. Мріємо знайти друзів-розумників.
тищенко ольга миколаївна Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Конотопської міської ради Сумської області 4 А Ми веселі і кмітливі,

Ми завзяті та вродливі,

А іноді буваємо і трішки пустотливі…

Ми полюбляємо рахувати,

Ходить в спортзал і малювати!

Читати любим і писати,

Щоб прикладом для школи стати.
Білокінь Наталія Олександрівна Сем'янівський навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради, Полтавської області 4 клас ДОБРОДІЇ_в_ДІЇ Вас вітає клас добродіїв, які вміють дружити, допомагати і дарувати! Наша мета - примножувати добро на планеті Земля! Ми любимо займатися спортом, грати в настільні ігри, читати цікаві книги, співати, малювати, майструвати, грати в "Розумники". А нещодавно у нас з'явилось іще одне захоплення - проводити уроки, як справжні вчителі! Плануємо вирости щасливими, розумними, радісними, здоровими, справжніми патріотами своєї землі, "воїнами світла"! Свято віримо, що ДОБРО завжди перемагає!!!
Мишура Світлана Борисівна Березанський навчально-виховний комплекс 3-А В 3-А класі навчається 26 учнів: з них 12 дівчаток та 14 хлопчиків. Всі учні активні в житті клау, школи. Добросовісно виконують доручення. З задоволенням приймають участь у святах, акціях, конкурсах. Люблять змагатися і відвідувати екскурсії. Стосунки в класі товариські, толерантні.
Волтарніст Світлана Анатоліївна Комунальна установа Романівської районної ради (Опорний навчальний заклад (Романівська гімназія) 3-А клас Розумники У нашому класі навчається 28 учнів. 11 дівчаток і 17 хлопчиків. Кожен викладається на повну, щоб досягнути найкращих успіхів. Підтримуємо один одного, допомагаємо. Весело проводимо час. Полюбляємо активний відпочинок. Мати друзів з різних куточків України- це класно! Будемо раді знайомству!
Макарова Світлана Корніївна КЗ "Татарбунарський НВК "ЗОШ I - III ступенів - гімназія" 3-В Досьє 3 - В.
1. Дата народження - 01.09.2017.
2. Місце народження - КЗ " Татарбунарськи НВК " ЗОШ І- ІІВ ст.- гімназія".
3. У класі навчаються 30 учнів( 11 хлопчиків і 19 дівчаток).
4. Діти - постійні учасники різноманітних конкурсів та олімпіад.
5. Люблять  експертменти, енциклопедії, активний відпочинок.
6. Фанати "Розумників".
Чігрін Яна Олегівна Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.П.І.Калнишевського Роменської міської ради Сумської області 3-Г Наш клас - веселий,  активний, творчий, дружний колектив. Завжди разом проводимо як шкiльний, так i вiльний час. Ми намагаємося нiколи не сваритися та допомагаємо один одному. Ми дуже любимо мандрувати,  їздимо на екскурсії у цiкавi  мiсця. Завжди проводимо свята у класi всi разом. Наш девіз :"Разом мы сила! "
Новікова Алла Іванівна Опорний навчальний заклад (Половинкинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області) 1-A Нас 16 !
Усі ми активні і незвичні!
Ми бездоганні і артистичні!
Ми веселі і красиві !
Ми волелюбні і галасливі!
Ми старанні,дружні,кмітливі і,звичайно,ще й грайливі!
З новими технологіями дружить наш клас.
Гра "Розумники"-це для нас!
крайник леся миколаівна Івано-Франківська загальноосвітня школа І ступеня №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області 3-в Клас веселих,невгамовних совенят. Усіх нас 35.. Любимо читати ,спостерігати ,досліджувати і пізнавати світ. У цьому нам допомагають,, Розумники‘‘ На досягнутому не зупиняємося і в мандри далі відправляємося!!!!
Кортишко Юлія Володимирівна Середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 16 міста Сєвєродонецька Луганської області 4-А Ми веселі, кмітливі, допитливі і щирі. Коли ми разом, наша добра, позитивна енергія може замінити своєю потужністю декілька атомних електростанцій. Серед нас є поети, співаки, спортсмени, музиканти, художники, красуні і красені Ми всі пишаємося своїми здобутками, але пам’ятаємо, що головні нагороди життя ще попереду.
Гусар Ірина Сергіївна Здорівський навчально-виховний комплекс (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад) 3 Допитливі, креативні, розумні, спритні, 3класники 12 дружніх дітлахів, 6 хлопчиків і 6 дівчаток.
Ми виконуємо з радістю цікаві завдання.
Дуже любимо відпочивати і подорожувати.
Марцинковська Олена Олександрівна Мирогощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області 1 Вас вітає 1 клас! У нашому класі 30 учнів,  15 хлопчиків та 15 дівчаток.Ми - талановиті, веселі, допитливі, розумні,дружні, креативні, непосидючі діти. Шукаємо для спілкування і дружби ровесників-однодумців-розумників.
Степанова Тетяна Володимирівна КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЛИСИЧАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 30 ЛИСИЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ) 2-А В нашому класі 14 дівчаток- розумниць і 13 хлопчиків-розумноків. Ми любимо навчатися, весело проводимо разом час. Дуже любимо брати участь в різних конкурсах. Хочемо подарувати новорічний настрій всім, хто візьме участь в обміні подарунками від "Таємного Санти". Бажаємо всім щасливого Нового Року і Різдва.
Барбанягра Валентина Анатоліївна КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЛИСИЧАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 30 ЛИСИЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ) 3-А У нашому класі 11 хлопців та 17 дівчаток. Ми любимо малювати, грати в різні ігри, займатися спортом. Багато дітей нашого класу займаються музикою, танцями, дизайном.
Ми розумні,творчі, веселі і завзяті. Пишаємося тим, що приймаємо участь у проекті "РОЗУМНИКИ". Діти нашого класу добрі, чуйні та приймають участь у різних акціях.Шукаємо нових друзів серед РОЗУМНИКІВ!
Морозюк Оксана Миколаївна Мирогощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області 4-А Вас вітає 4-А клас! У нащому класі 18 учнів , 9 хлопчиків і 9 дівчаток. Ми енергійні, веселі, дружні. Залюбки навчаємося і долаємо нові вершини, беремо участь у різних конкурсах, багато подорожуємо. Мріємо познайомитися і потоваришувати з іншими дітками. Сподіваємося, що в цьому нам допоможе участь у акції "Таємний Санта Smart Kids"!